Монтаж віконних провітрювачів

Щоб віконний провітрювач забезпечував якісну постійну вентиляцію в житловому або нежитловому приміщенні, необхідно не тільки дотримуватися порядку його установки, а й правильно вибрати місце для монтажу.

Де встановлюються пристрої

Провітрювач повинен розташовуватися у верхній частині віконної рами. Висота монтажу – від 1,8 м від рівня підлоги. Цей показник вважається оптимальним з двох причин:

  1. Прохолодне повітря з вулиці буде надходити на рівні голови людей, які перебувають у приміщенні, або трохи вище, завдяки чому вдасться захистити тіло від відчуття холоду.
  2. Таке розташування є гарантією найбільш високої продуктивності пристрою. У приміщенні повітря під стелею має найвищу температуру (порівняно з іншими рівнями), а також найнижчі показники щільності й тиску. Таким чином, саме на висоті стелі спостерігається найбільша різниця тисків між повітряними масами на вулиці й у приміщенні.

Віконний провітрювач на пластикові вікна не повинен заважати відкриванню стулки. Удари пристрою об укіс є неприпустимими. Тому перед установкою необхідно перевірити, чи не стане клапан перешкодою для вільного руху віконної стулки.

Порядок монтажу

Якщо ви вирішили віконні провітрювачі купити в нашому інтернет-магазині, ми надаємо вам можливість скористатися послугою з їх установки. Зробіть заявку, і професійний майстер прибуде за вказаною адресою і здійснить ряд послідовних дій:

  1. Визначившись із місцем монтажу й відмітивши його на стулці шляхом накладання шаблону, за допомогою свердла виконає фрезерування (тобто зробить у рамі декілька широких отворів, розміщених в один ряд).
  2. З внутрішньої сторони вікна закріпить монтажну планку і клапан за допомогою саморізів, обробить місця стику герметиком.
  3. Знадвору, використовуючи саморізи, установить захисний козирок, стик між деталями також обробить засобом для герметизації.
  4. Налаштує клапан на необхідний режим провітрювання.

Послуги майстра з багаторічним досвідом роботи – це запорука безпомилкового й оперативного монтажу пристрою. У нашому каталозі представлені віконні провітрювачі для вікон ПВХ від виробників світового рівня Ventec і Titon.

Якщо вам необхідна допомога у виборі потрібного для ваших потреб припливно-вентиляційного клапана, звертайтеся до нас за телефоном. Ми надамо змістовну безкоштовну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.