Принцип дії віконних провітрювачів

Припливно-вентиляційні клапани – це малі пристрої, що встановлюються у віконних профілях і забезпечують повітрообмін між приміщенням і вулицею. Робота провітрювачів заснована на видаленні використаних повітряних мас, які виводяться назовні по вентиляційних каналах, і введенні на їхнє місце свіжого повітря. Рушійною силою повітрообміну є різниця щільності й тиску повітря – холодного, що надходить ззовні, і теплого, що знаходиться всередині приміщення.

Чи можна застосовувати припливно-вентиляційні клапани взимку

Якщо ви роздумуєте над тим, чи варто віконний провітрювач купити, і чи можна його використовувати в холодну пору року, зверніть увагу, що відповіді на обидва питання позитивні. Пристрій можна експлуатувати протягом усіх сезонів року. При відсутності необхідності в постійному відкриванні / закриванні вікна з його допомогою забезпечується постійне і непомітне введення свіжого повітря в приміщення.

Чи багато тепла втрачається при використанні віконних провітрювачів

Обмін повітря неможливий без тепловтрат. Проте за наявності припливно-витяжного клапана користувачі мають можливість заощадити максимум тепла, що особливо актуально впродовж опалювального сезону.

Автоматичні віконні провітрювачі регулюють інтенсивність повітряного потоку самостійно за рахунок роботи маятникового запірного клапана, а механічні надають таку можливість користувачу (з цією метою потрібно вручну змінювати положення запірного клапана).

За підрахунками фахівців, віконні провітрювачі, ціна яких виправдовує себе протягом першого ж місяця експлуатації, дозволяють заощадити близько 40-50% теплової енергії.

Припливно-вентиляційний клапан краще, ніж відкрита стулка вікна, оскільки він запобігає:

  • виникненню протягів;
  • потраплянню дощу, снігу в приміщення;
  • проникненню вуличного шуму всередину;
  • випаданню домашніх тварин, маленьких дітей із вікна;
  • вторгненню зловмисників в приватні володіння.

Віконні провітрювачі купити в Києві можна, не виходячи з дому. Для цього зробіть замовлення в нашому сайті та чекайте на доставку найближчим часом. Жителі столиці можуть скористатися послугами майстра з монтажу пристроїв у віконний профіль. Подбайте про комфортний мікроклімат у вашому будинку/офісі вже зараз і заощаджуйте на оплаті за опалення в найближчому майбутньому!